Pragniesz polepszyć stan włosów w błyskawiczny sposób? Świetnie trafiłeś!

Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i utrudniają proces ich wydawania, w niniejszym kłopot łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny specyfik na wzrost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na placu nieustannie pojawia się coraz dobrze produktów gwarantujących niesamowite rezultaty, jeżeli chodzi o porost włosów i spowolnienie procesu ich wypadania. Jednak czy warto im polegać? By upewnić się co do efektywności preparatu, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 15 lat specjalizujący się diagnozowaniem i pomaganiem choroby połączonych z chorobami skóry góry i dobrymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jak jest ono zbędne i dociera do łysienia. Fakt ten zwłaszcza dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, spowodowane produkcją testosteronu, i dobrze rzecz ujmując dihydrotestosteronu. Dodaje on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz mniejsze i mniejsze włosy, a z czasem kieruje do osłabień ich pracy, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, wprowadzając do mnie, jest chętnych na podjęcie bardzo radykalnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed przystąpieniem tak ostatecznych decyzji o zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które działają na wzmożenie aktywności skóry osoby do porostu włosów. Znaczy toż wygodny, i efektywny metoda. Warto wybrać środek o normalnym składzie, który nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś wartościowego w biotynę, selen, ale i kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
kłopotu wypadających włosów!

VitaHairMan jest oryginalnym środkiem, dzięki jakiemu potrafią zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w ostatnim łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich sposobów. VitaHairMan jest specyfikiem o doskonale skomponowanym składzie, oddziałującym na morze dziedzin związanych z pracą włosa.

Vita Hair man

www.Vita-Hair-man.com