Wspaniałe efekty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najlepsza klasa środków
przypływ mocy i energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę i wielkość mięśniową. To szczególnie wydajny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najwspanialsze wyniki treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze zupełnie nie było naprawdę przystępne i szybkie. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię i wkrocz na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż zdrowsza skalę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej konkurencji oraz ewentualnie zdecydowany do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz stanowił żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać i gdy uczyć, by poprawić budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Efekty będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )