Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla gości. Ich skład istnieje w sum naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie oddziałują na tworzenie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich służenie pomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz pożądania, w jakiej pozostałe kobiety będą Obecni bardziej przyjazne i uległe. Wpływanie feromonów jest zupełnie normalne oraz przyjazne, ze powodu na to, że są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz dodatkowo w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz sprawisz aurę zaufania i oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w tłu
pozostaniesz w ziemi dominatora i panowie
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie oraz otrzymasz przychylność innych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do grupy infochemicznej, które naturalnie przebiegają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Okazuje się jednak, że substancje też nie posiadają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe wartości w naturalnym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i pozwalają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a ponadto – co dla grupie jest najistotniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zaczyna się w okresie, gdy dojadą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną i wspomagają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamy na nasz temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym stawiają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się a w współczesnej podświadomości.

aluramin

http://Alluramin24.com