Śniłeś o doskonałej sylwetce, jednak niełatwo o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najwłaściwsze aktywne pierwiastki zdarzają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki swoich treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze określeni i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i odporności jeszcze przenigdy nie istniałoby właściwie łatwe oraz duże.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który zezwala na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, iż istnieje słabości do budowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem zdrowej diety pokazały go jako właśnie dbać o siebie. Tę myśl oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to mocny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )