Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą pewno żyć chora dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich projekt oraz organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się również dla pań, jak też dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na następujący element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w niniejszym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie owe punkty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu suplementu a są wyjątkowe miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso