Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie istniała w cali zaspokojona? Kobiety chcą dużo czasu, by poczuć całkowitą zabawa z seksu i uczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż obecne nie kłopot, to sam wiesz, że nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to głównie, ona widać w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być środkiem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze prostą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał nadzieja kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

Fem max