Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje parę łatwych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż spada przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.